1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Najlepszy prezent EVER :D

wtorek, 16 września 2014


Najlepszy prezent EVER :DSul sul!

   Jakby ktoś z was nie był poinformowany (albo nie jest miłośnikiem Simsów jak ja :P) zwrot Sul Sul oznacza po prostu powitanie, czyli coś w rodzaju hej, albo cześć. I o tej grze właśnie chciałam Wam dzisiaj napisać. Mam kilka części The Sims, ale najbardziej jestem zadowolona i dumna z dwóch edycji kolekcjonerskich które posiadam :D Mowa oczywiście o części 3 i 4. W tym poście chciałam poruszyć temat nowości, czyli ostatniej gry, która niedawno ( bo 4 września ) wyszła na rynek.


      Ostatniej odsłony słynnej symulacji miałam nie mieć, bo stwierdziłam, że taka gierka to za drogi biznes. O cenie wypowiadać się nie będę. Dlaczego? Bo dostałam tą zabawkę w prezencie! Od kogo? Od Pana Mateusza. Widać, jak bardzo mnie kocha, skoro kupuje mi to o co wierciłam sobie i wielu osobom w moim otoczeniu dziurę w brzuchu :P    Edycja kolekcjonerska jest zapakowana w ładny i estetyczny kartonik, który skrywa w sobie zielone, opalizujące różnokolorowo pudełko. W pudełeczku natomiast możemy znaleźć pudełko z płytą z grą, książkę twórców gry i interaktywny plumbob. Moja gra zawiera także dodatkowe obiekty, które mogę wykorzystać w grze.


   Czym jest interaktywny plumbob? Jest to kryształek, który wisi nad głową aktywnych simów. Pokazuje on ich emocje i oddaje aktualny stan samopoczucia  czy zdrowia. Dlaczego więc ten, który posiadamy my jest interaktywny? Posiada on port USB, dzięki któremu możemy podłączyć go do komputera i podczas gry w Simsy zmienia on kolor w zależności od nastroju danego przez nas Sima.


   Co sądzę o samej grze? Na początku nie mogłam się przyzwyczaić bo twórcy wprowadzili wiele zmian. Nie ma też tak wielu obiektów jak w 3 części i smuci mnie to, że nie można tworzyć basenów, a małe dzieci zostały "wycofane" i niemowlak od razu zmienia się w dziecko chodzące do szkoły. Gra ma jednak moim zdaniem lepszy i ładniejszy intefejs, grafika jest bardziej naturalna, a tworzenie sima działa instynktownie. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona i mam nadzieję, że przez dodatki gra będzie jeszcze wierniej oddawała "grę w życie :P 


   Niżej macie jeszcze kilka zdjęć, które obrazują całą zawartość pudełka. Nie fotografowałam całej książki, bo nie na tym rzecz polega :P Miłego oglądania :D
Jest tu jakiś miłośnik Simsów? Macie którąś z tych gier? Lubicie je, czy nie?

Pozdrawiam i zapraszam jutro :3Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone