1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Wyzwanie od nieidealnej perfekcjonistki

czwartek, 28 sierpnia 2014


Wyzwanie od nieidealnej perfekcjonistki   Dzisiaj postanowiłam napisać niezobowiązującego posta, bo nie chce mi się wymyślać nic konstruktywnego po wczorajszej pracy :P Troszkę z lenistwa zostałam w domu, nie byłam jedyna, gdyż każdy stażysta i stażystka wybrali sobie za wczoraj akurat na poniedziałek :D Cóż za zbieg okoliczności :P

   Jako że lubię wyzwania, troszkę ściągnęłam od perfekcjonistki jej autorski pomysł :D Oczywiście za jej zgodą. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do niej na bloga a także do czytania moich codziennych wypocin :D Mam nadzieję, że Wam się to spodoba. Link do jej bloga znajdziecie niżej.

 nieidealna-perfekcjonistka.blogspot.com

   Podczas pierwszego dnia mam opowiedzieć o kosmetycznym grzechu. Grzechem, który popełniałam, a teraz już nie zdarza mi się go robić, to zaniechanie demakijażu. Kiedyś, czasem, ale jednak zdarzało mi się nie zmywać makijażu co teraz uważam za jedną z najstraszniejszych rzeczy. Po prostu jako nastolatka nie mogłam wyrobić w sobie nawyku codziennego tonizowania i oczyszczania twarzy z resztek mejkapu. Teraz na szczęście mi się to nie zdarza i bardzo się z tego cieszę :D Wiem jak zbawienne działanie dla naszej cery ma jej odpowiednia pielęgnacja.


A Wy popełniacie jakieś makijażowe grzechy?

Pozdrawiam :3


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone