1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Senny koszmar + powracająca chęć czytania

niedziela, 27 lipca 2014


Senny koszmar + powracająca chęć czytania
  Niedawno, bo w piątek, przeżyłam tragedię. Obudziłam się o 4.20 i słyszałam okropny szum. Początkowo myślałam, że to deszcz tak tłucze w szyby, więc obróciłam się na drugi bok i chciałam dalej smacznie spać. Coś jednak nie dawało mi spokoju, coś, co ja u siebie nazywam szóstym zmysłem. Tknięta złym przeczuciem wstałam, chociażby po to, żeby zamknąć okna, jeśli naprawdę byłby to deszcz. Wstałam i co zobaczyłam?

   Zobaczyłam, a raczej poczułam wodę do kostek. Zaczęłam wszystkich budzić krzycząc, że mamy wodę w domu. Mama szybko zakręciła kran i woda przestała lecieć. Raz dwa zadzwoniliśmy po dziadków i musieliśmy tą wodę jakoś z domu wybierać. W ruch poszły szmaty i wiadra, najszybsze rozwiązanie. Salon udało się uratować, jednak w moim pokoju są drobne uszkodzenia na panelach ;C Pękł zawór od kranu do pralki i woda się lała i lała. Sytuacja jest już opanowana, woda jest, prąd jest, podłogi się suszą dzięki specjalnej maszynie.

  Dopiero teraz dotarło do nas, że gdyby prąd nie wyłączył się sam moglibyśmy wszyscy zostać porażeni i nie wiem co by ze mną teraz było... Na szczęście coś lub ktoś nade mną czuwa i nic się nie stało.

   Co do początkowego zdjęcia - nigdy nie rozumiałam fenomenu książki 50 twarzy Greya. Miałam przeczytać już dawno i nie mogłam się zebrać, ciągle sięgałam po inne lektury. Teraz zrozumiałam jej fenomen :D Dzisiaj przeczytałam ponad 600 stron i mam za sobą pierwszą część tej trylogii :D kolejne dwie już czekają na tablecie.

  Dlaczego ta książka jest tak pociągająca? Bo pokazuje, że facet jest w stanie zmienić się dla kobiety, że to ona go kształtuje, a każda z nas chciałaby, żeby jej mężczyzna się jej w pewien sposób podporządkował (jestem prawie tak despotyczna jak tytułowy bohater :D).

Miałyście okazję czytać 50 twarzy Greya? Podobało się, czy może nie?

PozdrawiamRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone