1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Kuracja dla rzęs z L'bioticą.

niedziela, 25 maja 2014


Kuracja dla rzęs z L'bioticą.
Hej!
Jakoś nie mogłam się zebrać do napisania tego posta :P Zdjęcia są z 10 maja, producent zaleca stosowanie co najmniej przez 30 dni, więc dziś mija połowa tego czasu. Wieczorem postaram się "obfocić" i wstawić efekty po tych 15 dniach. 

Przechodząc do rzeczy, nigdy jakoś bardzo nie narzekałam na rzęsy - zbytnio nie wypadały, były dość gęste i długie - takie średniaczki. Zawsze marzył mi się wachlarz pięknych rzęsisk, ale nigdy tak nie było. Wspomnę też, że nigdy nie katowałam moich rzęs zalotką (zdarzyło się raz i nie zostało powtórzone :P), maluję je kilka razy w tygodniu, ale jak mam dzień wolny to daję im odpocząć.

Co do kuracji - rano nakładam na rzęsy serum. Świetnie sprawdza się jako baza pod tusz - naprawdę rzęsy są potem pięknie rozdzielone i zdyscyplinowane. Wieczorem, około 2,3 godzin przed snem wsmarowuję w rzęsy i powiekę tak gdzie rosną krem do rzęs. Nie jest to jakieś uciążliwe i nie zajmuje milion godzin, więc szybko weszło w mój dzienny rytuał. Niżej zdjęcia moich rzęs i nieogarniętych brwi :P 

PS Byłam u kosmetyczki i nie mam już kłaczków ;__;
Co sądzicie o moich rzęsach? fajne, tragedia, średniaczki? :P 
Jesteście ciekawe efektów?

Pozdrawiam :3


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone