1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Jak to nazwali w Biedronce - "DRZEWKO SZCZĘŚCIA" :P Pomysłowy stojak na biżuterię

piątek, 14 marca 2014


Jak to nazwali w Biedronce - "DRZEWKO SZCZĘŚCIA" :P Pomysłowy stojak na biżuterięHej wszystkim!
Z góry chciałam przeprosić za prawie tygodniową nieobecność :C Matura coraz bliżej, a to oznacza coraz więcej zajęć i nauki :P Przynajmniej u mnie. Ten tydzień był jednym wielkim tygodniem masakratorem, czyli codziennie było "coś" do napisania. Aż płakać się chce ;) 
Żeby zrekompensować straty zapraszam dzisiaj na niezobowiązujące posty - takie paplanie o niczym, ale mam nadzieję, że kogoś zaciekawię :D Postaram się dziś wieczorem skrobnąć jakąś recenzję albo innego posta, coś wymyślę :P

Zapraszam do czytania :D


Chciałam Wam dziś pokazać co wczoraj upolowałam w słynnej już Biedronce. Jak wiadomo sieć się rozwija i mają co nie raz fajne rzeczy w swoich katalogach. Ja jakoś w połowie lutego zobaczyłam właśnie w gazetce ten organizer na biżuterię i stwierdziłam, że muszę go mieć :P Poprzedni mi się złamał, a teraz zbiera się na wiosenne porządki, więc zgarnęłam białe drzewko i postanowiłam posegregować kolczyki, naszyjniki itp.
 

Drzewko kosztowało mnie 9,99 zł. W Biedronce dostępne jest od wczoraj, czyli od 13.03.2014 do wyczerpania zapasów. Składa się ono z dwóch części - trzonu i podstawki - trzeba je połączyć samemu. Dostępne w wersji czarnej i białej. Wykonane z dobrej jakości plastiku, nie wygina się, wygląda bardzo estetycznie.


Na gałązkach umieszczone są dziurki w które można włożyć kolczyki. Jak dla mnie to bardzo fajne rozwiązanie, bo rano nie mam czasu szukać albo zatyczek, albo kolczyk do pary :P Poza tym możemy stworzyć swoją mozaikę i "spersonalizować to drzewko poprzez dodawanie biżuterii jak nam się tylko podoba. Kolczyki w otworach trzymają się bardzo dobrze, nie spadają, a to bardzo ważne :)


Na podstawce natomiast możemy ułożyć kolczyki, bransoletki czy wisiorki. Ja wybrałam te, które najczęściej noszę. Na zdjęciach możecie zobaczyć efekt :D Oczywiście nie jest to moja cała biżuteria :P Na pewno nie zmieściłaby się i na trzech takich drzewkach. Ja powiem tylko tyle, że mogę polecić, bo bardzo fajnie się prezentuje, co widać niżej:
 Mam nadzieję że się podobało i obiecuję powrót :P Przynajmniej tymczasowy. Pozdrawiam


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone