1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Szczęście :3 10000 wyświetleń!

wtorek, 11 lutego 2014


Szczęście :3 10000 wyświetleń!




Wow!
Jest już Was tak dużo :D a raczej było, bo chodzi nam o wyświetlenia :3 Jest nam niezmiernie miło, dziękujemy każdemu z osobna i wszystkim razem ^^ Cieszy mnie również fakt, że mam stałych obserwatorów, z którymi wymieniam się komentarzami. Mogę przez to poznać Was bliżej, a jesteście bardzo ciekawymi osobami :) Pniemy się coraz wyżej, coś zaczyna wychodzić. 

Na początku cieszyłam się z 30 wyświetleń dziennie, ba! Cieszyłam się jak było ich kilka, oby na liczniku nie było zera. Teraz cieszymy się około 300 odsłonami, a więc widać niezły progres. Trzymamy kciuki za samych siebie, mamy tez nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie nas wspierał :P Życzymy powodzenia innym początkującym blogerom - nie poddawajcie się, bo w końcu każdy kto uparcie dąży do celu osiągnie sukces :)

Jako PS dodam, że wprowadzamy gruntowne zmiany na bloga, więc na razie może się coś nie trzymać kupy, coś wyglądać brzydko, nieskładnie, coś się nie wyświetli :P Rozumiecie ten ból. Niedługo, gdy już wszytko zaprojektuję a Pan Kapitan wykona <za to go kocham ^^> będziecie się mogli cieszyć nowym designem naszej strony. 

Pozdrawiamy raz jeszcze!





Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...