1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Pana Mateusza zdjęcia ze studniówki :D

niedziela, 9 lutego 2014


Pana Mateusza zdjęcia ze studniówki :D


Hej :P jutro wracam do szkoły i jakoś nie mam ochoty na pisanie jakiegoś posta, zmuszam się, żeby cokolwiek napisać :D Zdecydowałam się ujawnić światu nasze zdjęcia ze studniówki robione przez fotografa... Nie jest ich zbyt dużo. Z 600 zdjęć znaleźliśmy tylko te, jest ich naprawdę niewiele.
I fotograf i kamerzysta wydawali się fajni, ale zarówno na nagraniu jak i na zdjęciach ciągle przewijają się te same osoby. To, że bawiliśmy się sami a nie w kółku oznacza że nas się nie nagrywa? Albo że jak już tańczymy w parach to pójdźmy nagrać innych bo tam ładniej to wygląda? Nie jestem zadowolona :C Myślałam, że się chociaż obejrzę a tu klapa. Dodatkowo zdjęcia nie są jakieś magiczne, moje wcale nie wyglądają gorzej, tutaj albo ostrość nie tak, albo prześwietlone. Retusz jest widoczny gołym okiem, nawet nie trzeba nić przybliżać i kombinować. To smutne, gdy płacimy fachowcowi za usługi, a on "cyka focie" na automatycznym trybie ;_; No cóż, takie życie :C Zapraszam do obejrzenia tych nielicznych studniówkowych wspomnień.


Także... Myślałam, że będzie lepiej, że się chociaż pośmieję, albo będę płakać. A tak wyszło że jestem bez cycków, źle pomalowana i w ogóle xD Miało być pięknie, wyszło jak zawsze :)

Jesteście ciekawi które studio robiło te zdjęcia i film? A może spotkaliście się kiedyś z takim zachowaniem wynajętych osób? Denerwuje Was, kiedy zamiast wszystkich, na własnym, studniówkowym filmie widzimy ciągle te same, przewijające się twarze?

Pozdrawiam cieplutko :3PS MAM WRAŻENIE ŻE NIE MAM MIMIKI XD na każdym zdjęciu wyszłam tak samo :C


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...