1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Nadal klapa :c Protestu komputera ciąg dalszy.

poniedziałek, 17 lutego 2014


Nadal klapa :c Protestu komputera ciąg dalszy.Hej!
Na wstępie chciałam wszystkich przeprosić za moją nieobecność.  Naprawdę się staram razem z Panem Kapitanem coś zrobić,  walczymy z komputerem 3 dzień i nadal nic :c Jutro ma przyjść zamówiony w weekend dysk zewnętrzny,  na który nagram wszystkie zdjęcia i robimy format.  Nic innego nie pomoże,  a jednak bardzo zależy mi na moich dziesiątkach a może setkach tysięcy zdjęć.  Mam już w planach kilka postów,  recenzji,  więc niedługo wracam że zdwojoną siłą. 

Jeśli miałabym określić to, co działo się w trakcie mojej nieobecności,  to w skrócie w sobotę przyjechał Pan Mateusz rozpoczynający teraz ferie.  Ja przedłużam zwolnienie z wychowania fizycznego i coraz intensywniej uczę się do matury.  Jest mi bardzo smutno,  że zostały tylko 2 miesiące,  a ja chciałabym nauczyć się jeszcze wielu rzeczy,  a raczej jego powtórzyć. 

Co do urody,  mam do pokazania kilka nowych zakupów.  Stan moich paznokci uległ pogorszeniu i musiałam je ściąć na bardzo krótko. Wznowiłam kurację olejkiem rycynowym.  Skóra w jak najlepszym porządku,  ale pewnie tylko do pewnego momentu w miesiąc kobiety. 

Ze stawami coraz gorzej,  chyba znów muszę iść do ortopedy.  

Pozdrawiam i kończę swój wywód na tablecie,  bo jest mi ciężko tu pisać i robi się to 2 razy dłużej niż normalnie. 
Pozdrawiam,  może jutro wszystko wróci do normy. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...