1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Manicure na dziś - elegancka niedziela

niedziela, 23 lutego 2014


Manicure na dziś - elegancka niedzielaHej, zapraszam Was dzisiaj na szybki post :D Właśnie "wyjeżdżam" do babci, więc się spieszę. Mam nadzieję, że się spodoba, jest to coś bardziej oryginalnego w moim wykonaniu, bo ja nie gustuję w takich szalonych wizjach :P Zapraszam!


Zarówno u prawej jak i lewej ręki pomalowałam paznokcie trzema kolorami. Nudeowym beżem, piaskową czerwienią i złotym top coatem.


Nazwy lakierów wraz z numerami zamieściłam na zdjęciu wyżej. Nie jestem pewna co do dostępności lakieru  z Eveline, gdyż mam go już kilka dobrych miesięcy w swoich zbiorach. Dwa pozostałe są z nowych kolekcji, więc na pewno znajdziecie je w szafach Wibo i Lovely.


Przepraszam Was za mojego krwiaka na ostatnim palcu, ale tak to już jest jak wycina się skórki cążkami gdy trzęsą się ręce. Bolało :P


Mam nadzieję, że kogos tym zainspiruję, a może nawet ktoś zobaczy tu lakier, którego szukał, albo chciał mieć w kolekcji.

Macie któryś z tych lakierów? Jesteście zadowolone z niego? Wolicie stonowane kolory i wzory na paznokciach czy może wielkie szaleństwo?Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone