1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Moja opinia na temat internetowej drogerii kosmetykizameryki.pl

piątek, 10 stycznia 2014


Moja opinia na temat internetowej drogerii kosmetykizameryki.plZnów zmieniamy wygląd bloga, a ja postanowiłam Wam opowiedzieć trochę o sklepie kosmetykizameryki.pl . Widziałam, że kilka osób weszło na naszego bloga pod pozorem znalezienia informacji o tej drogerii internetowej. Nie będzie to długi post, bo dziś postaram się odpowiadać na wasze pytania i rozwiać wasze wątpliwości.

Miałam okazję zamawiać kosmetyki już 2 razy. Jak widać, ceny są tańsze niż w polskich, stacjonarnych drogeriach. Rzeczy są sprowadzane z USA. Nie są to podróbki, jedynie oryginały w hurtowych cenach. Ich jakoś jest taka sama jak tych kupionych w rodzinnym mieście. Pudełka nie są zniszczone, wszystko jest na miejscu tak jak być powinno.

Co do realizacji zamówienia- zamówienie przyjmują tego samego dnia. Nawet kiedy zamawiałam produkty o 23 zamówienie zostało przyjęte i zaraz potwierdzone. Jestem bardzo zadowolona z szybkości dostawy. Listonosz pukał do moich drzwi około 1-2, góra 3 dni od dnia zamówienia, więc naprawdę dość szybko.

Z dodatkowych informacji - do każdego z zamówień dostałam kod rabatowy, który nalicza nam rabat zgodnie z wielkością zamówienia. Moim zdaniem jest to bardzo dobre traktowanie klienta.

Ostatnio prawdopodobnie na stałe została przyjęta Oferta tygodnia, więc co tydzień możemy znaleźć coś, co nas interesuje w jeszcze niższej cenie. 

Mam nadzieję, że rozwiałam wasze wątpliwości i znajdziecie tu odpowiedź na wasze pytania. Pozdrawiam, może jeszcze się dziś spotkamy :D
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone