1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Niedziela - leniwy dzień :3 Opinia na temat świecy LaRissa

niedziela, 17 listopada 2013


Niedziela - leniwy dzień :3 Opinia na temat świecy LaRissaOglądając kiedyś filmy TheOlesski zobaczyłam, że recenzuje ona świecę, którą i ja posiadam w wystroju swojego pokoju. Dla jednych może to być śmieszne, ale kupiłam tą święcę w Biedronce, za bodajże 6,99 zł. Nie jest to dużo, więc, czasem można sypnąć groszem i kupić taki "rozpylacz dobrego nastroju".


Zacznijmy od początku :P Świece te są dostępne w regularnej ofercie sklepu, lecz w bardziej stonowanych i neutralnych zapachach, z tego co wiem, np. kwiatowym czy mango. Ja moją kupiłam w okolicach marca i dosyć długo nie używałam, dlatego takie znikome ślady "zapalania".


Mój okaz to zapach owoców leśnych. Świeca pachnie dosyć słabo. W powietrzu unosi się tylko delikatny zapach, ledwie wyczuwalny dla nosa. Jest średnio wydajna, widziałam i posiadałam lepsze, ale nie jest i z tym tak źle :P


Jak widać zostawia niestety nieestetyczny osad z parafiny. Pali się tylko środek, a boki znikają po pewnym czasie. Ale mogę jej to wybaczyć, za tak niską cenę.


Podsumowując, świeca jak świeca. Pachnie delikatnie, pali się dosyć długo i troszkę nieestetycznie wygląda, ale za 7 zł jestem jej w stanie to wybaczyć.

Moja ocena - 3/5
Kupię ponowie? - Pewnie tak, jeśli znajdę jakiś godny uwagi zapach

A teraz tak w skrócie - weekend poświęciłam na chwilę odpoczynku i relaksu, ale też na dużo nauki. Niedawno pojawiło się u mnie uczucie, że matura za pasem, a to smutne :C Dla chwili wytchnienia zrobiłam sobie gorącą czekoladę i popijam ją przy świetle świec. Achhh, ta burżuazja.

Pozdrawiam Was
By NacziRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...