1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Powrót z cyklu przyczajony tygrys ukryty smok :C

wtorek, 15 października 2013


Powrót z cyklu przyczajony tygrys ukryty smok :CNiestety nie było mnie tu już bardzo długo. Z jednej strony to natłok racy, z drugiej jakaś fizyczno-psychiczna niechęć do jakiegokolwiek działania. To chyba jesienna depresja.

Ale cóż, czas nadszedł, trzeba ruszyć dupkę i wziąć się do roboty :D Zaczynam powoli coś działać z chemią i biologią. ta druga jest na bardzo dobrym poziomie, z pierwszą niestety jest trochę gorzej, aczkolwiek wszystko da się nadrobić :P Przynajmniej ja tak twierdzę.

Jak już wspomniałam, zaczęłam ćwiczyć i to dosyć regularnie. Niestety jestem zmuszona zacząć program od nowa, z powodu mojego 3 dniowego wyjazdu. Postanowiłam, że wrócę do startu, gdyż tak łatwiej będzie zachować mi systematyczność pracy i działania. 
Mogę już jednak stwierdzić, że program ten daje wycisk i na początku odczuwałam ból następnego dnia po ćwiczeniach. Determinacja pozwoliła mi jakoś wytrwać i może w końcu coś się ruszy.

Z nowości mogę wspomnieć, że zdałam egzamin wewnętrzny na maksymalną ilość punktów <powiedzmy, że na max, bo stary komputer się zawiesił i nie wczytał mojej odpowiedzi> xD Odebrałam już dowód i pozostało tylko zapisać się na egzamin teoretyczny.

Planuję od jakiegoś czasu nagrać film, ale ciągle mi ktoś przeszkadza i z planów nici. A pomysłów, nie ukrywając mam kilka. Może naprawdę wrócę do regularnego prowadzenia bloga, bo z moją inwencją twórczą napisanie posta zajmuje nie więcej niż 10 minut :D

A teraz żegnam Państwa, idę ćwiczyć i robić zadanka z chemii! :P

Sajunara :D
By Naczi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...